dzieci

Z muzyką przez życie

Zmysł słuchu pełni szczególnie ważną rolę w ludzkim życiu. Pozwala nam przede wszystkim się komunikować, lecz też cieszyć się muzyką. Ta powinna mieć swoje miejsce w codzienności każdego człowieka, podobnie w wieku dziecięcym, jak i w późniejszych latach. Jakiego typu korzyści jest w stanie nam przynieść słuchanie muzyki?

Uzdrawiająca moc sztuki – jak rozwijanie umiejętności może wesprzeć psychikę dziecka?

Najmłodsi narażeni są dziś na szereg niebezpieczeństw. Ich także mogą trapić trudności natury psychologicznej. Są jednak rozwiązania, by im przeciwdziałać, na przykład wsparcie dziecka w odkrywaniu jego zdolności.

Kreatywność w telewizji – czyli dobre reklamy dla dzieci

Reklama jest ważną kwestią współczesnego życia. Producenci kreują reklamy, tak aby lepiej sprzedawać własne usługi pośród ogółu odbiorców. Wielu chwali reklamy w telewizji jako skuteczne narzędzie promocji. Reklamy te miewają szerszą pulę docelową aniżeli reklamy w prasie i spoty w social mediach. Marketingowcy ścigają się w tym by reklamy były barwne, wyjątkowe i zapadały w pamięć.

Koniec lata też może być ciekawy

Końcówka wakacji to przeważnie czas przygotowań do czekającego nas roku szkolnego. Dobrze jest też przeznaczyć te chwile, aby upajać się ostatnimi momentami wakacji. Jest wiele możliwości na interesujące wykorzystanie z maluchem końcówki lata. Przekonaj się, gdzie opłaca się udać w Twojej okolicy!

Subskrybuj RSS - dzieci