O nas

Cześć!

Jesteśmy grupą przyjaciół, którzy uwielbiają literaturę, film oraz szeroko pojętą kulturę. Nasze gusta są różne – od lekkiej fantastyki, przez dramaty historyczne, po mrożące krew w żyłach horrory. Dzięki temu każda nasza rozmowa to nowe i niezwykle ciekawe kulturalne doznania.

Dzielenie wspólnych pasji z biegiem czasu przeszło z teoretycznego do praktycznego wymiaru, przez wspólne podróże w różne zakątki Polski i świata. Stąd nazwa naszego bloga :) Nasze literackie i filmowe „pielgrzymki” zaprowadziły nas między innymi do Barcelony Zafona oraz na Most Szpiegów Spilberga. To również podróże w głąb siebie. Poruszane zagadnienia i dyskusje pozwoliły nam lepiej poznać siebie oraz poszerzyć światopogląd.

Korzyści, jakie czerpiemy z dzielenia tych pasji, spowodowały, że postanowiliśmy przekazać je dalej. Na naszym blogu będziemy dzielić się wrażeniami na temat przeczytanych lektur, obejrzanych filmów i odwiedzonych miejsc. Nie zabraknie na nim również wielu ciekawostek, przemyśleń i tematów powiązanych z szeroko pojętą kulturą.

Zapraszamy Was do udziału w naszych pielgrzymkach do „miejsc” ciekawych. Mamy nadzieję, że znajdziecie tu coś dla siebie oraz podzielicie się swoimi pasjami. Pozdrawiamy!